| Title:
|
Odpověď ku článku p. Dra. W. W. Heinricha "O methodě instantánních oscillací v asteroidickém problému tří těles" (Czech) |
| Title:
|
An answer to the article of Mr. Dr. W. W. Heinrich “On the method of instant oscillations in the asteroid three-body problem” (English) |
| Author:
|
Svoboda, Jindřich |
| Language:
|
Czech |
| Journal:
|
Časopis pro pěstování mathematiky a fysiky |
| ISSN:
|
|
| Volume:
|
49 |
| Issue:
|
3 |
| Year:
|
1920 |
| Pages:
|
258-262 |
| . |
| Category:
|
math |
| . |
| DOI:
|
10.21136/CPMF.1920.108877 |
| . |
| Date available:
|
2009-08-29T16:10:06Z |
| Last updated:
|
2020-07-28 |
| Stable URL:
|
http://hdl.handle.net/10338.dmlcz/108877 |
| . |