| Title:
|
Součet $k$-tých mocnin čísel řady přirozené (Czech) |
| Title:
|
Sum of $k$-th powers of positive integers (English) |
| Title:
|
Über die Summe der $k^{\text{ten}}$ Potenzen der natürlichen Zahlen (German) |
| Author:
|
Slavík, Jan |
| Language:
|
Czech |
| Journal:
|
Časopis pro pěstování mathematiky a fysiky |
| ISSN:
|
|
| Volume:
|
16 |
| Issue:
|
3 |
| Year:
|
1887 |
| Pages:
|
121-122 |
| . |
| Category:
|
math |
| . |
| MSC:
|
11B83 |
| idZBL:
|
JFM 19.0240.02 |
| DOI:
|
10.21136/CPMF.1887.122780 |
| . |
| Date available:
|
2009-08-29T12:47:22Z |
| Last updated:
|
2020-07-29 |
| Stable URL:
|
http://hdl.handle.net/10338.dmlcz/122780 |
| . |