| Title:
|
O jistých cirkulárních křivkách stupně čtvrtého s dvojným bodem dotyčným (Czech) |
| Title:
|
On certain circular curves of fourth degree with double tangent point (English) |
| Title:
|
Über gewisse zirkulare Kurven vierter Ordnung mit einem Selbstberührungspunkte (German) |
| Author:
|
Jeřábek, Václav |
| Language:
|
Czech |
| Journal:
|
Časopis pro pěstování mathematiky a fysiky |
| ISSN:
|
|
| Volume:
|
36 |
| Issue:
|
3 |
| Year:
|
1907 |
| Pages:
|
233-239 |
| . |
| Category:
|
math |
| . |
| idZBL:
|
JFM 38.0574.03 |
| DOI:
|
10.21136/CPMF.1907.122591 |
| . |
| Date available:
|
2009-08-29T14:31:40Z |
| Last updated:
|
2020-07-29 |
| Stable URL:
|
http://hdl.handle.net/10338.dmlcz/122591 |
| . |